<    Przedstaw się   ~   Lucy Boone
Lucy Boone
PostWysłany: Pon 18:52, 16 Lis 2009

Lucy... No cóż. Jest to nietypowa dziewczyna. Matka-wampir, ojciec-wilkołak. Jest zapewne jedyną taką na ziemi. Jej matka, aktualnie nieżyjąca chciała za wszelką cenę zranić swego męża, który również był i jest wampirem. Postanowiła, że zdradzając go z wilkołakiem wyrządzi mu dość wielką krzywdę. Tak też się stało. Można powiedzieć, że ojciec Lucy padł ofiarą jej matki... Od chwili narodzin wychowywał ją jej ojczym, czyli mąż matki. Zabił On jej biologicznego ojca chcąc uchronić ją przed wszelkiego typu obraźliwymi komentarzami. Dziewczyna ma teraz 15 lat. Jest średniego wzrostu blondynką. Do jej niezwykłości należy również to, że potrafi robić ze swoim ciałem i wyglądem co tylko zechce. Potrafi zmienić swoją temperaturę z bardzo wysokiej do sięgającej nawet zera. Może zmieniać kolor swoich włosów, oczy, a nawet kolor skóry. Żywi się ludzkim jedzeniem, aczkolwiek przynajmniej raz na jakiś czas musi zapolować. Poluje tylko i wyłącznie na ludzi. Zapach zwierząt zbyt mocno przypomina jej ojca. Z natury jest bardzo delikatna i zamknięta w sobie. Ojczym zawsze wpajał jej, że ludzie na całym świecie są źli i pod żadnym pozorem nie można im ufac. Lucy nigdy sama się nie przedstawia, chyba że zostanie o to poproszona. Pomimo tego iż wywodzi się z arystokracji doskonale to maskuje. Nie zawsze jednak udaje jej się ukryć prawde ponieważ zdradza ją jej wygląd. Jest bardzo ładna, aczkolwiek nie jest piękna. Wpływ na to na pewno mają jej wilcze geny. Podczas pełni bardzo dziwnie się zachowuje. Potrafi całą noc patrzeć w księżyc nie mrugając. W przeciwieństwie do zwykłych wampirów potrzebuje snu. Może również normalnie płakać.
Max Kayne
PostWysłany: Pią 23:25, 20 Lis 2009
Vice Dyrektor/Prof. OPCM i Nauki Latania

Dołączył: 04 Wrz 2009

Dyskryminacja.. czyli wilkołaki są brzydkie? xD

Jess Point
PostWysłany: Sob 9:38, 21 Lis 2009

Świetnie, że chcesz się wyróżniać pośród wampirów, lecz chciałabym się spytać jak to jest możliwe, aby wampir z wilkołakiem wszedł w związek?

Forum www.szkolamagow.fora.pl Strona Główna  ~  Przedstaw się