<    Przedstaw się   ~   Mallory de Darg
Nauczycielka Zaklęć.

Dołączył: 10 Lip 2010

Historia
Mallory urodziła się pod Londynem, w dobrej rodzinie czarodziejów. Jej ojciec, Chad, był uzdrowicielem, a matka, Angelica, pracowała w Ministerstwie Magii. Kiedy Lory była jeszcze mała, jej tata zginął. Wtedy matka przelała na nią całą miłość, którą żywiła do męża. Posłała córkę do Hogwartu. Dziewczyna miała dobre oceny, choć nie była zbyt zdolna. Była jednak bardzo pracowita. Kiedy skończyła szkołę, przyjęła oświadczyny Nathana de Darg. Był to mężczyzna bogaty i zakochany w niej po uszy, z wzajemnością. Wtedy okazało się, że matka Mallory jest ciężko chora. Córka postanowiła pozostać przy niej. Mąż niecierpliwił się i wciąż robił jej wymówki. Pytał, czy jeszcze go kocha, i kiedy zamierza za niego wyjść. W końcu Lory nie wytrzymała presji i zerwała zaręczyny. Wkrótce potem Angelica umarła. Zrozpaczona córka znalazła pocieszenie w troskliwych ramionach Nathana de Darg. Wyszła za niego i urodziła mu córkę. Wkrótce zaczęły się pierwsze kłótnie. Obecnie Lory i Nathan są w separacji.

Charakter
Mallory to bardzo przyjazna i zdolna do poświęceń osoba. Potrafi się cieszyć małymi rzeczami. Dla każdego jest miła, nie udaje nikogo i nie podlizuje się.

Wygląd
Lory ma ciemne oczy i włosy. Maluje się niezbyt ostro, poza ustami, do których używa ciemnoróżowej szminki. Ma kobiece kształty. Jest wysoka. Ubiera się zazwyczaj w jasne ubrania, kontrastujące z kolorem włosów.

PostWysłany: Sob 13:35, 10 Lip 2010

Witam, Mallory.