<    Tiara Przydziału   ~   Annie.
Annie White
PostWysłany: Sob 20:30, 05 Gru 2009
Krukonka

Dołączył: 05 Gru 2009

Annie Susan White to ładna, niewysoka dziewczyna. Ma długie włosy koloru zboża, opadające na szczupłe ramiona. Na bladej twarzy znajduje się mały, zgrabny nos, morelowo-różowe usta i duże, okolone pięknymi rzęsami, zielone oczy. Ma ładną sylwetkę ukrytą zazwyczaj pod za dużymi swetrami i koszulkami.
Annie jest łagodna jak baranek. Nie lubi kłótni, nienawidzi przeszkadzać ludziom. Do tego ma bardzo niskie poczucie własnej wartości. Tylko w wyjątkowych sytuacjach potrafi postawić na swoim. Gdy w Francuskiej szkole Beauxbatons nie mogła już wytrzymać uciekła do ciotki, która pozwalała, by jej dzieci same wybierały szkołę. Bardzo zżyła się z kuzynem, który uczęszcza do Durmstrangu.
An ma wyjątkową moc. Miewa sny prorocze. Nie zawsze jakieś ważne, czasem nawet bardzo błahe. Przypadłość ta niezwykle męczy dziewczynę i przyczynia się do jeszcze większego wyciszenia jej charakteru. Annie rozpoczyna swój szósty rok nauki w szkole.
Obecnie Susan mieszka w Clawtown pod Londynem razem z ciotką, ale przed kłótnią z rodzicami o szkołę zamieszkiwała dom rodzinny w Flower Valley. Nie tęskni za rodzicami. Jej matka nie dawała córce ani trochę swobody i wymagała od córki bezwarunkowej dyscypliny. Sama była niewiarygodnie inteligentną Krukonką. Mimo, że An odziedziczyła po niej część mądrości, nie potrafiła być równie błyskotliwa. Ojciec natomiast był Ślizgonem o trudnym charakterze. Jedyną osobą, której Annie będzie brakowało jest młodsza siostra Charlotte.

Ostatnio zmieniony przez Annie White dnia Sob 20:34, 05 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 20:36, 05 Gru 2009

Annie jesteś w Revenclaw.
Witam w szkole:)

Annie White
PostWysłany: Sob 20:50, 05 Gru 2009
Krukonka