<    Tiara Przydziału   ~   Cecylia Gossip

Skąd: Anglia, Londyn

1. Imię i nazwisko: Cecylia „CeCe” Gossip
2. Wiek postaci: 16
3. W jakim domu znajdowali się rodzice: Mama: Gryffindor, Ojciec jest Mugolem.
4. Wygląd postaci: CeCe jest dziewczyną średniego wzrostu. Ma długie, sięgające za ramiona, rude włosy, dlatego wszyscy myślą, że Cecylia jest spokrewniona z rodziną Weasley, co nie jest prawdą. Ma brązowe oczy, w których skaczą iskierki szczęścia, smutku, albo złości. Jest dobrze zbudowaną dziewczyną, co czasem pomaga jej np. w szybkim ulotnieniu się od miejsca jakiejś sztuczki, aby nie mieć kłopotów. Zwykle, ma na twarzy obojętny uśmiech, ale też i inne. Ubiera się po swojemu, kiedy tylko może, jest to styl raczej luzacki, nigdy z różowym, ani spódniczkami i różnorodnymi sukienkami, chociaż tylko na bale musi zakładać jakieś sukienki. Nie maluje się na co dzień, prawie w ogóle nie używa różnorodnych szminek, pudrów, cieni do oczu, po prostu nic w tym stylu. Z biżuterii, również nie nosi nic, tylko na bale zakłada srebrne kolczyki. Jest zgrabną dziewczyną, która zwykle chodzi swoimi drogami.
5. Kilka cech charakteru: Miła i wrażliwa, a za razem wredna i złośliwa, taka jest CeCe. Nigdy nie zdarzyło się jej pomóc prefektowi, tylko im dokuczała, przez co straciła trochę punktów. Na niektórych lekcjach, prawie zasypia, przez co również traci punkty, tylko wtedy, kiedy zaśnie na dobre. Nie jest typem „Good Girl” ani „Bad Girl”, nikogo również nie udaje, jest sobą i tylko sobą. Nikomu nie mówi swoich sekretów, nawet BFF, nikomu po prostu. CeCe, jest nieugiętą przyjaciółką, nawet gdyby ją torturowali zaklęciem „Crucio”, nie zdradziła by nic, a nic nikomu. Ma słabość do Piwa Kremowego, Czekoladowych Żab i innych słodkich rzeczy. Jest inteligentną dziewczyną, upartą i zawsze dążącą do swoich spraw. Cecylia wprost uwielbia bibliotekę, może w niej przesiedzieć od rana, do wieczora. Jest uczciwa, rzadko można ją przyłapać na krzyczeniu na innych, jest odważna, poważna i sympatyczna, chociaż tych cech, nie można od tak w niej zobaczyć.
6. Skąd pochodzisz: Anglia, Londyn
7. Czystość krwi: Pół krwi