<    Tiara Przydziału   ~   Lettie
PostWysłany: Pon 20:29, 28 Gru 2009

1. Lettie. Dziewczyna nie posiada nazwiska, poniewaz zrzekla sie go. Historia jej rodziny wcale nie byla kolorowa, wrecz odpychala. Nie lubi, kiedy ktos z gory naklada na nia zasady, bo "nazwisko zobowiazuje".
2. Lettie urodziła się 16 lat temu, lada chwila skonczy 17, a to oznacza tylko jedno. Bedzie pelnoletnia w swiecie czarodziei. W koncu bedzie mogla wziac swoje zycie we wlasne rece.
3. Rodzice Lettie znajdowali sie w Slytherinie. Obydwoje dumni, pochodzacy z arystokratycznych rodzin, gdzie mogliby znalezc miejsce jak nie w domu samego Salazara Slytherina?
4. Jak wyglada Lettie? Jest blondynką i patrzy niebieskimi oczami na świat, które zdobią długie rzęsy. Należy niestety do dość szczupłych kobiet, nie może pochwalić się szerokimi biodrami. Jednak ma bardzo delikatnie i piękne dlonie, zakonczone dlugimi palcami. Zawsze nosi pierscionek, ktory stanowi dla niej wartosc sentymentalna. Lubi ubierac sie kobieco i seksownie, jednak czasem stawia po prostu na wygode. Nigdy nie odpuszcza sobie dodatkow takich jak bransoletka, zegarek, pierscionek i kolczyki.
5. Jaka jest naprawde Lettie? Trudno stwiedzic. Potrafi byc mila, czula, sympatyczna, lecz na pozor chlodna i bezczelna. Potrafi kochac i dazyc do spelnienia marzen, jednak swoja prawdziwa nature zdradza nielicznym. Do obcych jest oschla i nie predko spieszy sie z pomoca, jednak dla bliskich... Oddalaby wlasne zycie.
6. Lettie pochodzi z Kanady. Dluga droge przebywa, lecz uwaza, ze naprawde warto. Jej rodzice chodzili do tej szkoly, jednak zycie lubi toczyc sie swoimi drogami i przeprowadzili sie na inny kontynent.
7. Jest jak najbardziej czystokrwista.
8. Slytherin.
PostWysłany: Pon 20:32, 28 Gru 2009